ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΤΥΠΟΣ

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6942 935 650

e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Τετ10162019

Τρι, 15 Οκτ 2019 10pm

Γράφει ο Ανδρέας Γ. Χριστόπουλος:
Τιμές Καυσίμων ΕΥΒΟΙΑΣ
Εφημερεύοντα Φαρμακεία ΕΥΒΟΙΑΣ
Γιατροί ΕΟΠΥΥ ΕΥΒΟΙΑΣ
Back Home ΠΟΛΙΤΙΚΗ Οι σταυροί που πήραν όλοι οι υποψήφιοι στην Εύβοια

Οι σταυροί που πήραν όλοι οι υποψήφιοι στην Εύβοια

Ο Σίμος Κεδίκογλου έκανε το ρεκόρ ψήφων στην Εύβοια.

Ο "Ε.Τ." δημοσιεύει σήμερα τον τελικό αριθμό των ψήφων που πήραν οι υποψήφιοι όλων των κομμάτων στην Εύβοια. 

Αναλυτικά:

 ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ  ΣΙΜΟΣ .....................................16.100
ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ....................................12.474
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ................................11.185

ΑΡΓΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ......................................8.198
ΠΑΠΠΑ ΑΝΝΑ ....................................................7.033
ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ........................................6.079
ΜΙΜΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ......................................3.162
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΩΛΗ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ ......................2.685

* ΣΥΡΙΖΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ..............................11.701
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΟΣ ........................8.857 

ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ............................................7.791
ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΖΩΗ ....................................................6.102
ΣΙΜΩΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ...............................................4.783
ΠΡΑΤΣΟΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ...........................................4.193
ΛΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ..................................................4.156
ΝΤΕΛΚΗ ΠΑΡΗ ........................... ........................3.338

 ΚΙΝΑΛ
ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΦΗ  (ΑΡΧΗΓΟΣ ΚΟΜΜΑΤΟΣ)
ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ .....................................4.568
ΜΠΟΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ .............................2.446
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΙΝΑ ...................................2.361
ΣΕΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ........................................790
ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ...............................................742
ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ......................................705
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΑΡΙΑ.......................................603

 ΚΚΕ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ..........................................2.751

 ΝΤΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΟΦΙΑ) ...........................1.064
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ .............................954
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ............................................771
ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΑΝΙΑ) .........................721
ΤΣΙΒΙΚΑ ΓΡΑΝΕΤΑ .................................................677
ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ...............................596
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ..........................................453

 ΜΕΡΑ 25
ΣΚΙΑΔΑΡΕΣΗ ΑΝΝΑ.................................. .............797
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ........... ..........671
 ΜΕΣΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ.................................  .............548
 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ...................................515
 ΑΒΔΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ........................... .............452
 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ..................................417

 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ .........................................1.590
ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ .............................1.083
ΣΙΜΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ .................................................1.026
ΛΙΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ........................................1.005
 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ..................................708
 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ........................385

ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
 - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
 ΜΠΑΡΜΠΟΥΡΗΣ Ευάγγελος ...............................457
 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ......................................440
 ΡΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ....................................................285
 ΚΑΡΑΓΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ .................................269
 ΧΑΛΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ ................................................262
 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ............................252
 ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ..........................................248
 ΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ..................................181
  
ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
ΜΙΝΤΖΙΦΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ............................................979
 ΡΟΥΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ......................................703 
 
 ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ .............................................214
 ΓΚΑΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ..........................................15
 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΡΗ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ .........................147
 ΣΕΤΤΑ ΕΛΕΝΗ .........................................................132
 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ........................126
 ΝΤΑΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ .............................................83
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ...............................49
 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ........................................41
 
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ....................................134
 ΚΑΤΣΟΣ ΒΑΓΙΑΣ ....................................................107
 ΚΡΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ................................................95
 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ .................................78
 ΚΡΟΤΣΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ..............................................67
 ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ................................35
 
 Ε.ΠΑ.Μ - Α.Κ.Κ.ΕΛ
 ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ...................................................107
 ΝΤΟΥΜΑ ΑΡΙΑΔΝΗ................................................79
 ΚΑΝΤΟΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ....................................74
 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ...........................65
 ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ.....................................49
 ΡΟΥΤΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ............................................36
  
ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α
 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ...............................98
 ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ).....................68
 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ...................................63
 
ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ........................................59
 ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ................................49
 ΓΚΙΜΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ .............................................38

ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ
 ΘΕΜΕΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ......................................61
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ..............................30
 ΜΟΣΧΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΤΑΜΜΥ)..............................20
 ΧΑΪΤΑΣ ΗΛΙΑΣ..........................................................14
 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ.......................................7
 
 ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)
 ΤΣΙΛΙΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ....................................16
 
ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ - ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ
 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ................................................13
 
ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ - ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ 
ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ .........................................14
 
ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)
 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ........................................8